Otopark Bariyerleri, Otopark Bariyeri

Otopark Bariyerleri ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Otopark Bariyerleri fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Aktif Zaman Kontrol sektöründe lider bir yapıda olup, hızlı değişen teknoloji piyasasını güncel olarak takip eden ve özel tekliflerle size sunan bir kuruluştur. Otopark sistemleri iş yerleri ve plazalarda ki otoparkları daha verimli kullanmak için tercih edilir, rampa ve katlar arasındaki geçişi kolaylaştırır ve enerji tüketimini azaltır.Otopark sistemleri için size özel teklif ve fırsatlarımız için sitemizde bulunan teklif isteme formunu doldurabilir ya da 0212 320 73 11 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.
 

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.


Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak