Mantar Bariyer

Mantar Bariyer ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Mantar Bariyer fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz. Mantar Bariyer Yenilikçi, girişimci ve güncel yapısıyla teknoloji sektöründe akılcı çözümler sunan Aktif Zaman Kontrol, Firmanızın ihtiyaç duyduğu mantar bariyer çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlarla sunar. Mantar bariyer hizmetlerimizin temel amacı iş yerinizin sınırlı alanını düzenleme, çarpmaları önleme ve iş yerinizin güvenliğini arttırmaktır. Size özel mantar bariyer önerilerimiz ve fırsatlarımız için sitemizdeki teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numaralı telefon araclığıyla bize ulaşabilirsiniz.

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Otopark Bariyer Sistemi Nedir?

Çeşitli alanlarda araç ya da personel giriş çıkışlarını kontrol altına almak, bina girişlerinde kontrol noktası oluşturmak vb. amaçlarla kullanılan otomatik bariyer sistemleri günlük hayatımızda en sık olarak otopark girişlerinde otomatik kollu otopark bariyer sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otopark Bariyer Sistemi Nasıl Çalışır?

Bariyerin önüne gelen araç için otomatik bariyer sistemi açılmadan önce aracı bilet veya kart alınması gerekmektedir.  Otopark bariyeri yanında yer alan sistemden kart yada bilet aldıktan sonra, birbirine bağlı sistemler tarafından çalışan mekanizma sayesinde otopark bariyeri açılır ve böylelikle araç giriş-çıkışı sağlanmış olur.

Otopark Bariyer Sistemi Nerelerde Kullanılır?

İşletme, site, apartman, fabrika gibi yerlerin otoparklarının giriş çıkışlarını kontrol etmek amacıyla kullanılır.

Otomatik Bariyer Sisteminin Avantajları Nelerdir?
 

  • Trafiği istenilen yere yönlendirmek
  • Yetkisiz araçlardan kaynaklanan trafik sıkışıklığını azaltmak
  • Belirlenen alanlara yetkisiz erişimi önlemek
  • Otopark görevlileri veya insanlı kontrol noktaları maliyetlerini azaltmak