Yüz Tanıma Sistemleri

Aktif Zaman Kontrol mutlak müşteri memnuniyeti ile satıştan satış sonrası teknik servis hizmetlerine kadar tüm çalışmalarına yansıyan kalite ve tecrübesiyle kendi dalında lider duruma gelmiştir. Yüz Tanıma Sistemleri, Yüz Tanıma Cihazları, Yüz Tanıma Programları, Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri Kullanım Alanları olmak üzere aklınıza gelecek pek çok sorunun cevabını bulacaksınız. Yüz Tanıma Sistemleri Aktif Zaman Kontrol sektöründe yenilikçi bir firma olup, innovatif yatırımlarıyla teknoloji alanında güncel kalmayı hedefleyen bir firmadır. Aktif Zaman Kontrol, firmanızın güvenliği için en gelişmiş güvenlik önlemlerden biri olan yüz tanıma sistemlerini size en uygun maliyetlerde ulaştırmayı hedefler. Yüz tanıma sistemi kullanıcının yüzünün karakteristik haritasını çıkarıp ilgili database’te saklar ve yetkilendirir. Bu sayede firmanız geçiş izinlerini çok daha kolay denetler. Yüz tanıma sistemlerini firmanızda en uygun tekliflerimizle almak ve fırsatlar hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizdeki teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ, PERSONEL YÜZ TANIMA CİHAZLARI FİYATLARI, YÜZ TANIMA PROGRAMLARI VE YÜZ TANIMA PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

AKTİF ZAMAN Yüz tanıma sistemleri ve Yüz tanıma cihazları

Aktif Zaman Kontrol mutlak müşteri memnuniyeti ile satıştan satış sonrası teknik servis hizmetlerine kadar tüm çalışmalarına yansıyan kalite ve tecrübesiyle kendi dalında lider duruma gelmiştir. Yüz Tanıma Sistemleri, Yüz Tanıma Cihazları, Yüz Tanıma Programları, Yüz Tanıma Personel Takip Sistemleri, Yüz Tanıma Sistemleri Kullanım Alanları olmak üzere aklınıza gelecek pek çok sorunun cevabını bulacaksınız.

Yüz Tanıma Sistemi Nedir?

Yüz tanıma, Biyometrik sistemler bilişim teknolojilerinin bir parçası olup kişilerin fiziksel ve davranışsal özelliklerini göz önüne alarak yürütülen kimlik belirleme çalışmaları olarak tanımlanır.

Yüz Tanıma Sistemi Nasıl Çalışır?

Yüz tanıması yapılacak olan kişilerin yüzleri yüz tanıma cihazındaki yüksek çözünürlüğe sahip yüz tanıma kameraları ile yüz tanıma programına kayıt edilmelidir. Kaydı alınan ve burnun gözlere oranı, gözlerin birbirine oranı, gözlerin çeneye oranı gibi referans noktaları belirlenen yüzler yüz tanıma sistemine kayıt edildikten sonra tekrar yüz okutulduğu zaman 1 saniye gibi çok kısa bir süre içerisinde yüz tanımlama işlemi gerçekleşmiş olur. Bu referans noktaları tıpkı parmak izi gibi hiçbir zaman değişmeyen noktalardır. Yüz tanıması gerçekleşen kişiler sistem tarafından onaylanır ve yüz tanıma süreci tamamlanır.

Yüz Tanıma Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Yüz tanıma sistemleri kullanım alanları özellikle güvenlik birimleridir. Suçlu ve terörist taramalarında oldukça sık kullanılır. Son zamanlarda yüz tanıma programları kimlik, sürücü belgesi ve pasaportlarda da kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca güvenlik alanlarında Yüz Tanıma PDKS Sistemleri (Personel Devam Kontrol Sistemi) personelin giriş çıkışlarını tespit etmek için kullanılmaktadır. Personel takip yüz tanıma sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bariyer sistemleri veya turnike geçiş sistemleri olan bölgelerde kişilerin yüz tanıma analizleri yapılarak giriş çıkışı engelli olan kişileri tanımada oldukça güvenli ve yararlı bir sistemdir. Aktif Zaman Kontrol yüz tanıma sistemleri fiyatları için bizi arayabilir veya eposta ile bilgi alabilirsiniz.
 

Yüz Tanıma Sistemi Avantajları Nelerdir?

Yüz tanıma sistemleri ziyaretçilerin giriş çıkışının takip edilebilmesi için en kolay ve en güvenilir yöntem olarak bilinmektedir. Kullanımının yanı sıra kurulumu da son derece basittir. Diğer ziyaretçi sistemlerinde başkasının yerine kart basma olayı yaşanabilmektedir. Ancak yüz tanıma güvenlik sistemi başkası için kart basma durumunu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Yüz Tanıma Programı Özellikleri Nelerdir?

Yüz tanıma programları herkes için kullanılabilir. Ziyaretçilerin hepsi yüz tanıma programı içerisinde kayıt altına alınabilir. Yüz tanıma programı ile tüm işlemler elektronik olarak yapılmaktadır. Son derece hızlıdır ve istenilen yüzü kısa süre içerisinde bularak kolaylıkla karşılaştırma yapmaya imkan verir. Bu nedenle yüz tanıma sistemleri pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Aktif Zaman Kontrol yüz tanıma programları, yüz tanıma cihazları ve yüz tanıma sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Aktif Zaman Kontrol güvenlik sistemleri alanında özgün ve güncel teknoloji kullanımını sağlayan bir kuruluştur. Yüz tanıma sistemleri görüntü işleme teknikleri kullanılarak bir görüntünün analizi sonucunda ve desen karşılaştırması yapıldıktan sonra belirli bir kişiyi tanımlayan biometrik bir uygulamadır. Yüz tanıma sistemi genellikle güvenlik alanında kullanılmaktadır. Siz de güvenlik anlamında en kullanışlı ve güvenilir yöntemlerden olan personel yüz tanıma sistemlerini kullanmak istiyorsanız sitemizde yer alan teklif isteme formunu doldurabilir veya 0212 320 73 11 numaralı hat üzerinden bize ulaşarak uygun fiyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz.
 

Yüz Tanıma Sistemi Fiyatları, Personel Yüz Okuma Cihazı Fiyatları

Personel Yüz Tanıma sistemleri fiyatları kullanılan cihaza ve yazılım özelliklerine göre değişmektedir. Şirketinize en uygun yüz okuma cihazı fiyatı almak için bizi arayınız.


YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ İLE İLGİLİ YORUMLAR


Mert B. Bir arkadaşımın önerisi üzerine yüz tanıma sistemlerini şirketimizde kullanmaya karar verdik ve Aktif Zamanın yüz tanıma sistemi ürününü kullanmaya başladık. Aktif Zamana ürün ve hizmet kalitesi için teşekkür ederiz.
 
Çağatay G. Şirketimizde yüz tanıma sistemlerini kullanmaya daha yeni başladık. Şuan hem üründen hem de Aktif Zamanın satış sonrası desteğinden çok memnunuz.
 
Mahmut K. Daha önce başka bir sistem kullanıyorduk, şuan da Aktif Zamanın yüz tanıma sistemini kullanıyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde personel takibi yapabiliyoruz teşekkürler Aktif Zaman.
 
Çağla B. Şirketimizde personel giriş çıkışları için yüz tanıma sistemlerini kullanmaya başladık. Kullanmaya başlayalı 2 ay olmasına rağmen şuan personel takip işlemlerimiz daha hızlı ve güvenli oldu.