Kartlı PDKS Sistemleri

Kartlı PDKS Sistemleri ile ilgili tüm modellerimize bu linkten ulaşabilir, Kartlı PDKS Sistemleri fiyatları veya projelendirme için teklif ve bilgi formunu doldurabilirsiniz.

KARTLI PDKS SİSTEMLERİ HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

PDKS Nedir?

PDKS kısaltmasının anlamı Personel Devam Kontrol Sistemi ifadesinin kısaltılmış halidir.İşletmelerde, şantiyelerde, fabrika gibi firmaların çalışma politikalarına göre personelin normal mesai, fazla mesai, eksik çalışma gibi puantaj  parametrelerini hesaplayan otomasyon sistemine kısaca pdks denir

PDKS Nasıl Çalışır?

Parmak izi tarayıcı sistemi  kararlaştırılan noktaya kurulduktan sonra PDKS yazılımı ile iletişimi sağlanır. Parmak izi tarayıcı üzerindeki sensör ile parmak izini elektrik dalgaları aracılığıyla tanımlar. Tanımlanan parmak izi hafızadaki kayıtlı parmak izleri ile eşleştirilir eğer tanımlanan parmak izi hafızadaki parmak izlerinden biri ile eşleşirse tanımlanan görev yerine getirilir. Bu görev örnek olarak parmak izi tanımlanan personelin işe giriş yaptığının kayıt altına alınması olabilir. Kayıt raporları isteğe bağlı belirlenen zaman aralıklarında PDKS yazılımına aktarılabilir.

PDKS Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Pdks sistemleri, aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde yer alan işletmelerde,tüm alanlarda sadece personel takibi için değil, giriş ve çıkışları kontrol altında tutmak için de tercih edebilirsiniz.

PDKS Sisteminin Avantajları Nelerdir?

İş yerinizde ki istediğiniz verimliliği sağlamanız adına pdks sistemleri fayda sağlayacaktır. İş yerinizdeki personellerin giriş ve çıkış saatlerini her gün kontrol etmek sanıldığı kadar kolay bir durum değildir.İşte bu noktada kullanılacak olan personel takip sistemleri sayesinde personellerinizin işe giriş çıkış saatleri ve mesaileri konusunda bir raporlama sunulmuş olacaktır.

PDKS Sisteminin Özellikleri Nelerdir?

Tüm personelin işe giriş ve çıkış saatleri buna örnek gösterilebilir. 

İşletmelere sunabileceği raporlar; 

  • Personel listesi raporu
  • Fazla mesai veya eksik çalışma raporu
  • Gelen ve gelmeyen personellerin raporu
  • Aylık giriş çıkış raporu 
  • İzinli personellerin raporu